نورپردازی تخصصی

فهرست عناوین

مجموعه رادیس جهت تسهیل و بهبود هرچه بیشتر امور اجرایی، افرادی را به کار گمارده است که دارای چندین تخصص به طور همزمان می باشند. لذا اکیپ اجرایی به صورت همزمان امور مختلف مانند اجرای کناف، رنگ کاری و نورپردازی را انجام خواهند داد که این امر از دو جهت به سود کارفرما خواهد بود. یکی سرعت بخشیدن به اجرا و دیگری کاهش هزینه های اضافی در حالت وجود چندین اکیپ مجزا.

گروه اجرایی نورپردازی ما با علم به متدهای روز دکوراسیون داخلی اقدام به اجرای انواع نورپردازی شامل لوستر، نور مخفی، نور موضعی، نور محوطه و … نموده و جلوه ای متفاوت و دلنشین به فضای مورد نظر خواهند داد. حال اینکه اجرای نورپردازی همراه با طراحی و انتخاب متریال ها و اکسسوری ها توسط معمار داخلی متخصص باشد که این امر در نهایت به خلق فضایی دلنشین و رویایی منتهی خواهد شد.

موسسه آموزشی رادیس

موسسه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

سئو سایت: طراحان وب تبریز
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟