آموزش گچبری در تبریز

فهرست عناوین

آموزش گچبری در تبریز

گچبری به فعالیتهایی در راستای ایجاد طرح های زیبا و چشم نواز با استفاده از متریال گچ و گاهی با خمیرهایی که پایه اصلی آنها گچ می باشد، اطلاق می گردد و شامل طرح هایی چون اسلیمی، حاشیه، مقرنس، آیه نویسی، ابزار زنی، موتیف و … بوده و تکنیکهای متنوعی از جمله ایرانی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی و … را در برمیگیرد.

کلاس آموزش گچبری در تبریز

تفاوت گچبری و گچ کاری را می توان به این شکل توضیح داد که گچ کاری شامل سفیدکاری، شاقول کردن دیوار، زیرکاری جهت اجرای کاغذ دیواری و… می باشد در حالی که گچبری خود دنیایی از ذوق و هنر بوده و در آن آثاری هنری خلق می گردد.

امروزه دکوراسیون داخلی آرام آرام خود را به سوی طرح های کلاسیک سوق می دهد و این درحالی است که اولین و بهترین گزینه برای آن گچ و گچبری می باشد. ماهیت گچ به گونه ایست که امکان خلق بی نهایت طرح و اشکال را امکان پذیر نموده است. البته باید بگوییم طرح نهایی گچبری با تمام زیبایی هایش باز هم خام به نظر می رسد لذا دستان هنرمندی دیگر را می طلبد تا رنگ و لعابی شگفت انگیز به آن دهد و او کسی نیست جز پتینه کار! حال اینکه می خواهیم با افتخار اعلام کنیم که مجموعه رادیس خود در حال تعلیم و پرورش پتینه کار و گچبر حرفه ای می باشد و این خود یعنی اشتغال زایی و تربیت نیروی کار متخصص زیر نظر اساتید به نام و متخصصی که رزومه کاری پر و پیمانشان گواه کیفیت بالای اجرای کار نهایی توسط شاگردانشان خواهد بود!

دوره آموزش گچبری در تبریز

مجموعه رادیس همواره تلاش نموده است تا در وهله اول با مواد و متریال درجه یک و در قدم بعدی با نیروی کار حرفه ای، خدمات با ارزشی به کارفرمایان ارائه داده و  پروژه های اجرایی خود را یکی پس از دیگری با موفقیت به اتمام برساند.

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

سئو سایت: طراحان وب تبریز