آموزش نقاشی فرشته

فهرست عناوین

نقاشی فرشته چیست :
نمای ساختمان تأثیر بسیاری روی زیبایی و مقاومت ساختمان داشته است . به صورتی که ؛ با تغییر نما تغییرات بسیار و چشم گیری در تمام ساختمان ایجاد می کند . همین طور داشتن نمای مناسب از دچار آسیب شدن ساختمان در مقابل باران ، هوا و باد سبب پیشگیری می شود . یکی از کارهای اصلی در بازسازی ساختمان ، رسیدگی به نمای آن ساختمان است .
نقاشی دیوار های بیرونی ساختمان ، هم جز نمای ساختمان محسوب می شوند . این کار حتما توسط یک فرد با تجربه و ماهر قابلیت اجرا شدن دارد ، تا ساختمان جلوه ی زیبایی داشته باشد .
بسیاری از افراد فکر می کنند ؛ نقاشی ساختمان برای داخل خانه است . در صورتی که ؛ این فکر سخت در اشتباه می باشد . رنگ آمیزی ساختمان نیز عبارت اند از فضای داخلی خانه و فضای بیرونی خانه .
نقاشی ساختمان در بخش های بیرونی سبب محافظت آن ها از عامل های بیرونی همچون باد ، باران و … می باشد . و ناگفته نماند که شما می توانید با هزینه کمی تغییرات اساسی در نمای خانه به وجود آورید .
گزینه های انتخاب رنگ برای رنگ آمیزی نمای ساختمان :
قبل ها تنوع رنگ هایی که برای فضای بیرونی ساختمان مورد استفاده قرار می گرفتند ؛ و بسیار کم تر بود . اما امروزه با گسترش یافتن دانش شیمی رنگ های بسیاری ساخته شده که در مقابل نور خورشید و … مقاومت بسیاری دارند .
البته در نظر داشته باشید افراد در نقاشی نمای ساختمان و انتخاب رنگ هیچ گونه محدودیتی نداشته و قادر هستند رنگ دلخواه خود را برای ساختمان مورد انتخاب داشته باشند .


به هنگام انتخاب رنگ برای نمای ساختمان باید به گزینه هایی توجه داشته باشیم تا بتوانیم رنگی متناسب با ساختمان خود مورد انتخاب خود داشته باشیم که در ادامه مقاله به بعضی از این موارد اشاره خواهیم کرد :
کیفیت رنگ مورد نظر برای نقاشی نمای ساختمان :
باید گفت که کیفیت رنگ ، جز مهم ترین گزینه هایی است که ؛ باید در زمان انتخاب رنگ به آن توجه داشته باشیم . برای این کار باید به سطحی که قرار می باشد ، رنگ آمیزی کنیم ، توجه داشته باشیم .
برای مثال در صورتی که در نقاشی نمای ساختمان ، سطح مد نظر آهنی و قدیمی است . امان زنگ زدگی وجود دارد . که قبل از شروع به هر کاری باید آن ها برطرف شود . سطح مورد نظر را کاملا تمیز باید خشک شود ، تا رنگ به خوبی بر روی سطح قرار گرفته شود .
رنگی که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد در صورتی که از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد ، می تواند بهترنمای ساختمان را مورد حافظت قرار دهد . و از رسیدن آسیب به سطوح به واسطه عامل های بیرونی همچون باران جلوگیری کرده و به عبارتی می توان گفت باید در انتخاب رنگ دقت بسیاری به خرج داده و در صورتی که تخصص کافی در این کار را ندارید می توانید از یک فرد که اطلاعات بسیاری در رابطه با رنگ ها داشته است کمک گیرید .

آموزش نقاشی فرشته

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

سرفصل آموزش نقاشی فرشته

طراحی محیطی ، چهره ، آناتومی

ساختار زمینه محل اجرای زیر کار

اجرای تکنیک های مختلف نقاشی روی دیوار

رنگ شناسی

سبک های هنری

ثبت نام در کلاس آموزش نقاشی فرشته

جهت ثبت نام در کلاس آمورش نقاشی فرشته ساختمان میتوانید با شماره تلفن های آموزشگاه رادیس تماس حاصل نمایید .

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین