ایرادات کفپوش اپوکسی

فهرست عناوین

ایرادات کفپوش اپوکسی

دو نوع از ایرادات کفپوش اپوکسی

اثر شیری شدن و یا ابر و بادی شدن

این مشکل در کفپوش های خشک شده  و یا حتی خیس می تواند اتفاق بی افتد.

علت

این ایراد به دو دلیل به وجود می آید، ابتدا به علت وجود رطوبت در سطح بتن زیرین، زمانی که پوشش در حال اجرا می باشد و یا قبل از اینکه سطح کفپوش کاملا خشک گردد اثر شیری رنگ شدن و یا گریسی شدن به وجود می آید.

همچنین این مشکل می تواند زمانی که کفپوش اپوکسی در ضخامت های بالا (بیشتر از ۳ میلی متر) اجرا شود، به وجود می آید.

راه های پیشگیری

برای حل این مشکل می بایست کل سطح مجددا توسط ساب الماسه برداشته شده و رطوبت سطح و محیط اندازه گیری شود و در صورت وجود رطوبت زیاد، آن را به طرق مختلف کاهش داده و مجددا کفپوش اپوکسی اجرا گردد. همچنین در صورتی که سطح دارای چربی باشد می توان سطح را با محلول شستشو داد و به وسیله تست کاغذ نیز از عدم وجود چربی اطمینان حاصل نمود.

رد لاستیک و لکه ها

عبور و مرور خودرو ها باعث پدید آمدن رد لاستیک روی کفپوش خواهد شد .

راه های پیشگیری

برای پیشگیری از مشکل رد لاستیک باید گفت از آنجایی که در تولید لاستیک از روانسازهای پلاستیکی استفاده می شود تا مقاومت کششی آن را در مقابل هوای سرد افزایش دهد، هنگامی که لاستیک پس از رانندگی  گرم می گردد، این روانساز ها تمایل به جدا شدن از لاستیک و چسبیدن به سطح را خواند داشت. جهت پیشگیری از این واکنش بین لاستیک و سطح کفپوش اپوکسی ، باید از یک روکش لاستیکی برای محل توقف ثابت خودرو استفاده شود.

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

سئو سایت: طراحان وب تبریز