اجرای پتینه ساختمان در تبریز

فهرست عناوین

اجرای پتینه ساختمان در تبریز

منظور از پتینه همان کهنه کردن یا فرسوده کردن اشیاء و یا سطوح مختلف می باشد. این کار با استفاده از رنگ و توسط تکنیک های مختلفی اجرا می گردد. هنر پتینه کاری در اصل هنری ایتالیایی می باشد و همان طور که در ابتدا ذکر شد هدف از آن دادن جلوه ای قدیمی و کلاسیک به سطح مورد نظر است. پتینه انواع مختلفی دارد که شامل انواع طرح سنگ، طرح چوب، ورق طلا و نقره، برجسته کاری با خمیر های خاص، تذهیب، دکوپاژ، موتیف و … می باشد.

کلاس اجرای پتینه ساختمان در تبریز

مجموعه رادیس با به کارگیری افراد متخصص و هنرمند حضور فعالی در عرصه اجرای پروژه های مدرن و کلاسیک دارد و درنظر دارد با پرورش نیروی کار حرفه ای قدم های موثری در راستای بهبود کیفیت اجرایی بردارد.ذکر این مطلب الزامیست که مجموعه رادیس دوره های آموزشی این هنر ارزشمند و البته پولساز را با عنوان دوره آموزشی پتینه سطح اول و سطح دوم برگزار می نماید.

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

سئو سایت: طراحان وب تبریز