آموزش آینه دکوراتیو درتبریز

فهرست عناوین

آموزش آینه دکوراتیو درتبریز

امروزه آینه دکوراتیو، آینه کاری، آینه مشبک و نام های دیگر در بین کارفرماها رایج است. از دیرباز همواره بخشی از دیوار خانه مکان قطعی نصب آینه بوده و این متریال جزء جدانشدنی فضای ما می باشد. حال آنکه با ایجاد کمی تغییرات در رنگ و ظاهر آینه خواهیم دید که جلوه ای چشم نواز به آن خواهیم داد و به زیبایی فضای خانه یا کارمان خواهیم افزود.

کلاس آموزش آینه دکوراتیو درتبریز

آینه دکوراتیو در رنگ های مسی، برنزی، دودی و ساده بوده و اشکال متنوعی مانند لوزی، مربع، رشته ای و یا طرح های پیچیده تر را می توان ایجاد نمود. در نگاه اول شاید چنین به نظر برسد که اجرای این نوع آینه کار چندان مشکلی نخواهد بود ولی همین ذهنیت باعث شده تا بارها شاهد خرابکاری هایی باشیم که به علت همین ندانم کاری ها بوده است! تراز کردن خط شروع آینه، شاقول کردن لبه ها، زیر سازی، نحوه چسب زنی و حتی خود چسب مخصوص آینه، مواردی هستند که حتما باید توجه ویژه ای به آنها شو تا در نهایت اجرای موفقی داشته باشیم.البته باید این نکته را هم گوشزد کنیم که دلیل اختلاف فاحش بین دو جنس به ظاهر یکسان در آینه دکوراتیو، یکی جنس آینه استفاده شده می باشد و دیگری که شاید کمتر کسی از آن با خبر است، نوع برش آینه هاست که می تواند توسط دستگاه cnc انجام شده باشد و یا به صورت دستی برش خورده باشد که قطعا آن یکی که با دستگاه برش خورده است ظریفتر و تمیزتر خواهد بود و این را فقط بعد از اتمام کار می توان با دقت کردن به لبه ها و میزان شدن خطوط قطعات مختلف، مشاهده نمود!

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

سئو سایت: طراحان وب تبریز
تماس سریع کلیک کنید