آموزش نقاشی روی ورق طلا

فهرست عناوین

نقاشی روی ورق طلا چیست :
ورق طلا می تواند کار ها را بسی زیبا و با ارزش جلوه دهد و با دارا بودن از یک دید هنری بهتر می توانید اینکه چه زمانی بهتر می باشد از ورق طلاها استفاده شود را تشخیص دهید .
اضافه کردن برگ طلا به نقاشی ها بهترین راه برای افزایش ارزش بی نظیر به آثار هنری محسوب می شود . البته در نظر داشته باشید که طلا کاری برگ طلا را می شود با استفاده کردن از چسب یا از راه روش آب صورت گیرد ، ولی هر دو فرآیند اثری قابل توجه طلا را بر روی سطح نقاشی به وجود می آورد .
تفاوت میان ورق طلای واقعی و حقیقی و برگ طلای تقلبی
هنرمندان کمتری از ورق طلا های واقعی روی کارهایشان مورد استفاده قرار می دهند . ورق طلا با طلای خالص بسیار گران می باشد و باعث بالا رفتن ارزش کار می شود . برای مبتدی ها توصیه می کنیم ورق طلایی تقلبی را مورد استفاده قرار دهند چرا که صرفه اقتصادی بیشتری دارد و تأثیرات مشابه بسیار زیادی روی نقاشی سطوح مختلف داشته است . و بعد از اینکه اعتماد به نفس کافی را کسب کردید و تجربه کار با آن را توانستید کسب کنید ، می توانید ورق طلای واقعی را مورد استفاده قرار دهید .


نکات مهم
استفاده کردن از ورق طلا بر روی وسایل و اشیا با استفاده کردن از ورق طلا روی نقاشی ها اندکی متفاوت بوده است .
اکرلیک بر پایه ی آب بوده و در صورتی که می خواهید روی نقاشی های ورق طلا دوباره کار بکنید بهتر می باشد که در نظر داشته باشد که ورق طلا لکه دار شده است و در نهایت اکسید شده و سبب از دست دادن درخشندگی آن می شود .
البته برای استفاده کردن از ورق طلا روی نقاشی ها اکرلیک و ورق طلا تفاوت هایی است .
روش های استفاده ورق طلا
بدون در نظر داشتن اینکه ورق طلای واقعی مورد استفاده شما می باشد یا برگ طلای تقلبی ، دو روش برای چسباندن ورق طلا را می توانیم به کار گیریم . در یک روش بسیار کاربردی از چسب ورق طلا استفاده می کنیم که روشی بسیار آسان می باشد و در حالی که روش بعدی تذهیب آب نام دارد و انجام آن پیچیده تر می باشد .
چسب برگ . تذهیب آب زمانبر و دشوار بوده ، ولی منجر به تولید طلای براق و به طور کال نرم می شود .در این روش هنگامی که کار در قاب عکس مورد استفاده است بسیار خوب و درخشان می باشد .
ورق طلای واقعی و اصل در مقابل ورق طلای تقلبی
دو نوع متفاوت ورق طلا داریم که قابل خریداری هستند ، ورق طلای واقعی و ورق طلای تقلبی یا به عبارتی ورق طلای نا خالص . ورق طلای واقعی معمولا از طلای خالص ساخته می شوند و در کارهای متفاوتی قابل ارائه هستند . برگ طلای تقلیدی (کامپوزیت) از مس و روی ساخته می شوند و در چندین رنگ طلایی موجود هستند .

آموزش نقاشی روی ورق طلا

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

سرفصل آموزش نقاشی روی ورق طلا

ثبت نام در کلاس آموزش نقاشی روی ورق طلا

جهت ثبت نام در کلاس آمورش نقاشی روی ورق طلا میتوانید با شماره تلفن های آموزشگاه رادیس تماس حاصل نمایید .

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین