آموزش سقف کشسان

فهرست عناوین

سقف کشسان چیست :
پارچه های pvc مورد استفاده قرار گرفته شده در سقف کشسان به واسطه چند گیره ی نگهدارنده در اطراف سازه بر روی ریل هایی قرار گرفته می شوند و باعث ثابت نگه داشتن پارچه پی وی سی روی سقف می شوند و همچنین سبب جلوگیری از تغییر فرم آن می شوند ف همینطور در زمان نصب پوشش در جهت فرم دهی و صاف کردن حین نصب اکثرا به واسطه دستگاه های که گرمازا هستند از فاصله یک و یا دو متری حرارت را به پارچه مخصوص انتقال داده و آن از دو سمت کشش می یابد . به همین علت می باشد که این نوع سقف به سقف کشسان شناخته شده می باشد .
پوشش های سقف کشسان دارای چه مشخصاتی هستند ؟
این مورد از پوشش از ضخامت حداکثر0.8 تا 1 میلی متر برخوردار بوده است که در هر یک متر مربع تقریبا نیم کیلو گرم وزن داشته ولی قادر است تا 200 کیلوگرم وزن را متحمل شود . پارچه به کار گرفته شده در سقف کشسان به صورت کامل ایمن ، ضد حریق، در انواع مدل ها و طرح های متفاوت به صورت شفاف ، نیمه شفاف ، مات ، براق موجود می باشد . این پارچه ذکر شده از قابلیت چاپ با کیفیت برخوردار بوده و حتی قادر است تلفیقی به یاد ماندنی از طرح و شکل و رنگ را در ذهن مخاطب به وجود آورد . موادی که سقف های دکوراتیو کشسان از انها ساخته شده اند ، 90 درصد از نوع بسیار تک و خاص پی وی سی و 10 درصد پلاستیک استایلر می باشند . سقف‌های کشسان تنهاترین نوع سقف کاذب می باشند که قابلیت استفاده برای انواع فضاهای مسکونی، صنعتی ، تجاری ، نمایشگاهی و تجاری را به طور همزمان را دارا هستند . سفارشی سازی بالایی این نوع سقف ها داشته و به جرأت می توانیم بگوییم که آینده صنعت سقف کاذب و همین طور چیدمان های ثابت در گروه این نوع از پوشش فناورانه می باشد .


نورپردازی از علت های بسیار مهم در سقف کشسان می باشد ، سقف کشسان قادر است هم سه نوع نورپردازی را از هم تفکیک و یا حتی به صورت تلفیق عرضه کند . نورپردازی از پشت این قابلیت را به سقف کشسان داده که نور یکنواخت و یکسان را درفضا پخش کند . همینطور نا گفته نماند که در صورتی که پوشش کششی در جهت مسیر نور طبیعی همانند یک نورگیر یا پنجره قرار گرفته شود به خوبی نور طبیعی را می تواند از خود عبور داده و همچنین مقدار میزان عبور نور مصنوعی و یا حتی طبیعی را بر روی سقف کشسان بسته با توجه به نوع و حالت پارچه ای که مورد استفاده قرار گرفته می شود را تنظیم کند . همین طور در نظر داشته باشید که می توان نورهای بیرونی LED و یا حتی هر نوعی از لامپ های سقفی را مورد استفاده قرارداد .
سقف های کشسان لاتر و مات چیست :
سقف کشسان لاتر ( براق ) : سقف کشسانی براق می باشد و نور زیاد تری از خود عبور داده و دامنه نوردهی آن بزرگتر می باشد .
سقف کشسان مات : سقف کشسانی مات می باشد که نور را به طور پخش شده و به صورت کاملا یک نواخت عبور داده و دامنه نوردهی بزرگتری دارد .

آموزش سقف کشسان

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

سرفصل آموزش سقف کشسان

آشنایی با متریال و انواع سقف کشسان

آموزش نصب و اجرای انواع سقف کشسان به صورت عملی

آموزش نورپردازی (SMD,RGB,فیبر نوری و کریستال نوری)

زیر سازی سقف

طراحی سطح کار

اجرای نهایی سقف

ثبت نام در کلاس آموزش سقف کشسان

جهت ثبت نام در کلاس آمورش سقف کشسان میتوانید با شماره تلفن های آموزشگاه رادیس تماس حاصل نمایید .

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین