آموزش کفپوش اپوکسی در تبریز

آموزش کفپوش اپوکسی در موسسه آموزشی رادیس

1 روز - 8 ساعت

هزینه دوره: 2/350/000 هزار تومان

آموزش کفپوش اپوکسی در تبریز

آموزش کفپوش اپوکسی در موسسه آموزشی رادیس

1 روز - 8 ساعت

هزینه دوره: 2/350/000 هزار تومان

آشنایی با دوره

معرفی آموزش کفپوش اپوکسی در تبریز

 آموزش کفپوش پوکسی یکی از آموزش های پر درآمد آموزشگاه رادیس می باشد که سالانه چندین نفر را وارد بازار کار می کند .

دوره طی 1 روز و در 8 ساعت توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود . هنرجویان بعد از اتمام آموزش مستقیم از طریق آموزشگاه وارد بازار کار می شوند .

تمامی مواد و متریال دوره آموزشی کفپوش اپوکسی بر عهده آموزشگاه می باشد و هنرجویان به صورت عملی همراه اساتید کار می کنند .

بعد از اتمام دوره هنرجویان پشتیبانی بعد از دوره دارند و با اساتید در ارتباط هستند .

*در دوره آموزشی کفپوش اپوکسی هنرجویان بعد از اتمام دوره به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از امتحان تئوری و عملی و قبولی در آزمون ها مدرک فنی و حرفه ای اخذ می کنند .

اپوکسی به صورت مایع روی سطوح اعمال می شود. و پس از مدتی خشک شده و یک سطح پلیمری سخت و مقاوم را ایجاد می کند .

کفپوش اپوکسی یک کفپوش جذاب و چند منظوره است که کاربرد های تجاری و مسکونی فراوانی دارد .

مزایای بی شمار کفپوش اپوکسی نسبت به سایر روش های محافظت از سطح به هیچ وجه قابل چشم پوشی نیست .

این روکش مایع و بدون حلال را می توان در ضخامت های بالا و بدون هیچ گونه نقص و حلال استفاده کرد .

استفاده از کفپوش در انواع سازه ها ، ساختمان ها و محوطه های ورزشی ، مسکونی ، تجاری ، اداری ، بهداشتی و صنعتی به آغاز ساختمان سازی بر می گردد.

با پیشرفت بشر در عرصه معماری و همچنین آگاهی از انواع مواد اولیه موجود در طبیعت و کاربرد هریک از آن ها ، تولید و استفاده از کفپوش نیز وارد مرحله تازه ای شد .

کفپوش اپوکسی یکی از این مواد است که علاوه بر کارکرد های ویژه ای اعم از بهداشتی ، ایمنی ، محافظت از انواع زیر ساخت ها ، از لحاظ زیبایی بصری نیز قابل توجه است .

 

 

 

 

جهت شرکت در دوره آموزش کفپوش اپوکسی در تبریز همین حالا کلیک کنید

سرفصل ها

  • اندازه گیری و محاسبه میزان مواد لازم برای پروژه
  • به کارگیری پروتکل های اجرا و تامین شرایط لازم جهت اجرا (کنترل دما ،رطوبت)
  • اجرای لایه های مختلف کفپوش (پرایمر اولیه ،آستر رویی و لایه شفاف)
  • اجرای کفپوش گرافیکی و فرش رزین
  • رنگ آمیزی استخر با رنگ اپوکسی و اجرای کفپوش استخربا کفپوش اپوکسی
  • اجرای کفپوش در محیط های مختلف (کارخانجات ،پارکینگ ،بیمارستان ،منازل مسکونی)
  • اجرای عایق رطوبتی

بازار کار

گالری تصاویر

گفت و گو با هنرجویان

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین