آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) در تبریز

آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) در موسسه آموزشی رادیس

2 روز - 20 ساعت

هزینه دوره: 2/000/000 هزار تومان

آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) در تبریز

آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) در موسسه آموزشی رادیس

2 روز - 20 ساعت

هزینه دوره: 2/000/000 هزار تومان

آشنایی با دوره

معرفی آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) در تبریز

 آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) در تبریز

 آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) یکی از آموزش های پردر آمد آموزشگاه رادیس می باشد که سالانه چندین نفر را وارد بازار کار می کند .

دوره طی 2 روز متوالی و در 20 ساعت توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود . هنرجویان بعد از اتمام آموزش مستقیم از طریق آموزشگاه وارد بازار کار می شوند .

هنرجویان طی دوره 2 تابلو کار کرده و باخود می برند .

بعد از اتمام دوره هنرجویان پشتیبانی پس از دوره دارند و با اساتید در ارتباط هستند .

آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) در تبریز

کالیگرافی یا نقاشی خط شامل به کار گیری حروف و چیدمان حروف به صورت دستی برای خلق اثر های زیبا بر روی بوم ، دیوار ، ظروف ، پارچه انجام می شود .

واژه ی کالیگرافی به معنای هنرزیبا نویسی است این واژه ریشه یونانی دارد .

کالیگرافی یا خوش نویسی ، نوعی هنر بصری است که با نوشتار در ارتباط است . حروف و کلمات با ابزار های سرپهن یا قلم مو به شکل ماهرانه روی کاغذ می آیند .

به بیان دیگر کالیگرافی هنر نوشتن حروف و کلمات به شیوه ای ابزار گر ، هماهنگ و ماهرانه است .

کالیگرافی مدرن طیف وسیعی از شکل های نوشتاری را در بر می گیرد . این طیف از نوشته های کاربردی تا طراحی های هنری را که بعضا کلمات در آن ها خوانا نیستند را در بر می گیرد .

کالیگرافی کلاسیک از تایپوگرافی و دست خط غیرکلاسیک متفاوت است اما می تواند هر دوی این ها را شامل شود . در

کالیگرافی یا نقاشی خط یا خوش نویسی به سبک غربی معمولا از قلم شیب برای نوشتن کلمات استفاده میشود . خط

کارولینگین ، خط انگلیسی ، خط رومی از انواع خطوط مورد استفاده در این سبک هستند .

ابزار خوش نویسی به سبک شرقی به چهار گزینه یادگیری معروف است .

این چهار گزینه شامل قلم مو ، جوهر ، کاغذ و جوهردان می شود که تنوع خطوط در کالیگرافی شرقی به نوع و اندازه ی آن ها بستگی دارد .

 

 

اصطلاح انگلیسی : calligraphi

جهت شرکت در دوره آموزش کالیگرافی (فوق پیشرفته) در تبریز همین حالا کلیک کنید

سرفصل ها

  • آموزش اتصالات
  • آموزش کلمه نویسی
  • آموزش شعر نویسی

بازار کار

گالری تصاویر

گفت و گو با هنرجویان

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین