آموزش کابینت سازی چوبی در تبریز

آموزش کابینت ساز چوبی در موسسه آموزشی رادیس

2 ماه الی 3 ماه

هزینه دوره: 13/500/000 هزار تومان

آموزش کابینت سازی چوبی در تبریز

آموزش کابینت ساز چوبی در موسسه آموزشی رادیس

2 ماه الی 3 ماه

هزینه دوره: 13/500/000 هزار تومان

آشنایی با دوره

معرفی آموزش کابینت سازی چوبی در تبریز

 آموزش کابینت سازی چوبی در تبریز یکی از آموزش های پردرآمد آموزشگاه رادیس می باشد که سالانه چندین نفر را وارد بازار کار می کند .

دوره طی 2 ماه و در 60 ساعت توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود . هنرجویان بعد از اتمام آموزش مستقیم از طریق آموزشگاه وارد بازار کار می شوند .

تمامی مواد و متریال دوره بر عهده آموزشگاه می باشد و هنرجویان به صورت عملی همراه اساتید کار می کنند .

بعد از اتمام دوره هنرجویان پشتیبانی پس از دوره دارند و با اساتید در ارتباط هستند .

* در آموزش کابینت ساز چوبی هنرجویان بعد از اتمام دوره به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از امتحان تئوری و عملی و قبولی در آزمون ها مدرک فنی و حرفه ای اخذ می کنند .

 

آموزش کابینت سازی چوبی در تبریز

کابینت ساز به طراحی ، ساخت و نصب قفسه های دربسته و کشویی می پردازد . می توان گفت این شغل به تلفیقی از هنر و علم ریاضی می باشد . کابینت ساز باید توانایی اندازه گیری ، نصب ، ساخت و ترمیم قسمت های مختلف کابینت را داشته باشد .

مهم ترین ویژگی که این افراد باید داشته باشند دقیق بودن است . برخی مواقع دقیق نبودن باعث اشکالات و یا مشکلات مهمی می شود و گاهی ظرافت و دقت را در کار های آن ها می تواند از بین ببرد .

بنابراین این افراد باید دقت زیادی به جزئیات داشته باشند . ویژگی دومی که در کابینت ساز بودن اهمیت زیادی دارد ابتکار داشتن است . آن ها باید بتوانند از فضا های کوچک بهترین استفاده را داشته باشند .

با توجه به رشد صنعت و رشد روز افزون صنعت ساخت و ساز و همچنین ایجاد تغییرات در سبک زنگی افراد ، این شغل به یکی از مشاغل پرتقاضا و همچنین پر درآمد تبدیل شده است .

به دلیل میل افراد و جوامع به سمت زیبایی در طراحی دکوراسیون داخلی و همچنین توسعه صنعت در حوزه چوب و متریال و از سوی دیگر افزایش میزان ساخت و ساز ، این شغل با بازار کار پر رونقی مواجه باشد و کمبود نیروی کار ماهر در این حوزه به یک دغدغه تبدیل گردد .

 

 

اصطلاح انگلیسی : cabinet marker

جهت شرکت در دوره آموزش کابینت سازی چوبی در تبریز همین حالا کلیک کنید

سرفصل ها

 • به کار گیری نکات حفاظت و ایمنی
 • تجهیز و سامان دهی کارگاه کابینت سازی
 • رسم فنی کابینت چوبی
 • انتخاب و برآورد مواد اصلی و کلی
 • ساخت اتصالات ثابت و جداشدنی
 • ساخت و به کار گیری انواع شابلن
 • به کار گیری دستگاه پرس و کیوم
 • لبه چسبانی با ماشین لبه چسبان اتوماتیک
 • ساخت و مونتاژ انواع کابینت چوبی
 • نصب کابینت زمینی و دیواری
 • ساخت پروژه کابینت چوبی

بازار کار

گالری تصاویر

گفت و گو با هنرجویان

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین