آموزش فتوشاپ در تبریز

آموزش فتوشاپ در موسسه آموزشی رادیس

10 جلسه -20 ساعت

هزینه دوره: 1/750/000 هزار تومان

آموزش فتوشاپ در تبریز

آموزش فتوشاپ در موسسه آموزشی رادیس

10 جلسه -20 ساعت

هزینه دوره: 1/750/000 هزار تومان

آشنایی با دوره

معرفی آموزش فتوشاپ در تبریز

 آموزش فتوشاپ در تبریز یکی از دوره های پر درآمد آموزشگاه رادیس می باشد که سالانه چندین نفر را وارد بازار کار می کند .

*در دوره آموزشی فتوشاپ هنرجویان بعد از اتمام دوره به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از امتحان تئوری و عملی و قبولی در آزمون ها مدرک فنی و حرفه ای اخذ می کنند .

 

آموزش فتوشاپ در تبریز 

فتوشاپ یک نرم افزار ویرایش گر حرفه ای است .

کاربرد های فتوشاپ بخش عمده ای از محیط اطراف ما را در برگرفته عکس های پرسنلی ، پوسترهای تبلیغاتی ، کارت های ویزیت ، بنر ها ، سربرگ ها ، رابط گرافیکی نرم افزار ها ، جلو نشریات ،تیتراژ فیلم ها ،

محیط گرافیکی سایت ها و … همگی برای زیبا تر شدن و حتی به وجود آمدن باید یک بار از زیر دست های هنرمند فتوشاپ عبور کنند .

با توجه به قابلیت های کاربردی برنامه فتوشاپ از جمله لایه ها ، انواع ماسک و … در زمینه های مختلفی می توان از آن کمک گرفت .

تغییر سایز عکس : معمولا برای تغییر سایز عکس و بریدن آن از نرم افزار فتوشاپ استفاده و طول وعرض و همچنین وضوح تصویر را طبق ان ادازه ی مد نظر خود تنظیم می کنند .

ترمیم عکس : عکس ها معمولا به مرور زمان آسیب می بینند و کیفیتشان پایین می آید و خوشبختانه ابزار های گوناگونی در برنامه فتوشاپ برای ترمیم آن ها وجود دارد .

گرافیکی وب سایت ها : علاوه بر کاربرد فتوشاپ در ویرایش عکس اغلب از آن برای ایجاد طرح های گرافیکی در وب سایت ها مانند طرح های بنر و دکمه های ناو بری نیز استفاده می شود .

طراحی وب سایت : علاوه بر ایجاد طرح های گرافیکی از فتوشاپ می توان برای ساخت تمامی صفحات یک وب نیز استفاده کرد .

انیمیشن : حتی می توان از فتوشاپ برای ساخت انیمیشن نیز کمک گرفت .یکی از کاربرد های پرطرفدار فتوشاپ استفاده از آن در عکاسی است .

البته فتوشاپ فقط به ویرایش عکس محدود نمی شود بلکه می توانید از آن برای برش ویدئو نیز کمک بگیرید و برای مثال ، موسیقی و متن به ویدئو خود اضافه کنید .

اصطلاح انگلیسی : potoshop

جهت شرکت در دوره آموزش فتوشاپ در تبریز همین حالا کلیک کنید

سرفصل ها

  • کار با اسناد گرافیکی
  • کار با ابزار انتخاب و مرور
  • کار با ابزار برش و تغییر شکل
  • ایجاد اشکال برداری
  • کار با لایه ها
  • تصحیح رنگ
  • چاپ دیجیتال
  • به کار گیری فیلتر ها
  • روتوش تصاویر
  • مونتاژ کردن

بازار کار

گالری تصاویر

گفت و گو با هنرجویان

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین