آموزش خوشنویسی با خودکار در تبریز

آموزش خوشنویسی با خودکار در موسسه آموزشی رادیس

هر ترم 1 ماه - 15ساعت

هزینه دوره: 1/000/000 هزار تومان

آموزش خوشنویسی با خودکار در تبریز

آموزش خوشنویسی با خودکار در موسسه آموزشی رادیس

هر ترم 1 ماه - 15ساعت

هزینه دوره: 1/000/000 هزار تومان

آشنایی با دوره

معرفی آموزش خوشنویسی با خودکار در تبریز

 آموزش خوشنویسی با خودکار یکی از آموزش های پر درآمد آموزشگاه رادیس می باشد که سالانه چندین نفر را وارد بازار کار می کند .

دوره طی 1 ماه و در 20 ساعت توسط اساتید مجرب آموزش داده می شود . هنرجویان بعد از اتمام دوره مستقیم از طریق آموزشگاه وارد بازار کار می شوند .

تمامی مواد ومتریال دوره برعهده آموزشگاه می باشد وهنرجویان به صورت عملی همراه اساتید کار می کنند .

بعد از اتمام دوره هنرجویان پشتیبانی پس از دوره دارند و با اساتید در ارتباط هستند .

*دردوره آموزشی خوشنویسی با خودکار هنرجویان بعد از اتمام دوره به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند و پس از امتحان تئوری و عملی و قبولی در آزمون ها مدرک فنی و حرفه ای اخذ می کنند .

 

آموزش خوشنویسی با خودکار در تبریز

خوشنویسی با خودکار هنری است که نسبت به خوشنویسی با قلم کاربردی تر است.

با خودکار می توان به راحتی نوشت بدون این که نیاز به قلم و مرکب باشد . در حال حاضر با توجه به اهمیتی که امروزه افراد برای زیبا نویسی قائل هستند ، خوشنویسی با خودکار از اهمیت ویژه ای برخوردارشده است .

بیشترین خطی که در خوشنویسی با خودکار از آن استفاده می شود خط نستعلیق و شکسته نستعلیق است . در خط تحریری به خاطر این که با فشار یکسان نوشته می شود قوت و ضعف ها را نمی توان اجراء کرد ولی در خوشنویسی با خودکار با افزایش و یا کاهش فشار می توان با ایجاد نازکی و ضخامت جلوه بسیار بهتری به خط داد .

برای خوشنویسی با خودکار دانستن حداقل قواعد خوشنویسی و اصول زیبا نویسی از الزامات است . بدون این که بدانید حرکات دست چگونه اند و چطور باید کلمات را کنار هم بچینید نمی توانید زیبا بنویسید .

نوشتن با خودکار ، نسبت به نوشتن با مداد روان تر است . هنگام نوشتن با مداد سختی که بین مداد و سطح کاغذ وجود دارد ما را ملزم می کند تا عضلات دستمان را بیشتر به کار بگیریم و بیشتر از مچ دست خود برای نوشتن استفاده کنیم . همین مسئله سبب می شود که زیبا تر بنویسیم .

 

 

 

 

 

جهت شرکت در دوره آموزش خوشنویسی با خودکار در تبریز همین حالا کلیک کنید

سرفصل ها

  • خوشنویسی با خودکار به شیوه خط نستعلیق بدون قوت و ضعف
  • خوشنویسی با خودکار به شیوه خط نستعلیق با قوت و ضعف
  • کتابت انواع کشیده ها و قوائد کلی سطر نویسی
  • کتابت انواع کتابت نثر و نظم
  • چلیپانویسی ، قطعه نویسی و نامه نویسی اداری

بازار کار

گالری تصاویر

گفت و گو با هنرجویان

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین