کلاس آموزش کفپوش اپوکسی

فهرست عناوین

کلاس آموزش کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی ، مایع یکپارچه از رزین اپوکسی با ضخامت ۰٫۵ الی ۵ میلی متر و بیشتر با فام دلخواه و سطحی شیشه ای که از خواص آن مقاومت شیمیایی بالا به حلالهل، اسیدها، بازها و نمک ها، عدم جرم پذیری، ضد باکتری، طول عمر بالا، سرعت اجرای بالا، تنوع طرح و رنگ، عایق، نظافت آسان، مقاومت مکانیکی و عدم ترک خوردگی می باشد.

آموزش کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی از اختلاط رزین اپوکسی ها و هاردنر پلی آمینی بدست می آید. ساختار پلیمری روکش حاصله به دلیل عدم استعمال حلال پس از خشک شدن ثابت مانده و هیچ گونه کاهش خواص یا ضخامت در آن دیده نمی شود که اصطلاحا به آن (solvent free) اطلاق می شود. یکپارچگی و مقاومت بالای شیمیایی باعث کاربرد وسیع این روکش در صنایع مختلف شده است. از اپوکسی می توان در محیطهایی که نیاز به پوششهایی نظیر:

  • کفپوش ضد اسید (Anti Acid)
  • کفپوش ضد الکتریسیته (Anti Static)
  • کفپوش ضد سایش (Anti Scratch)
  • کفپوش ضد لغزش (Non Slip)
  • و … نیاز باشد، استفاده نمود.

تفاوت کفپوش اپوکسی و پلی یورتان

از نظر نوع بهره برداری، کفپوش اپوکسی سختتر، بادوام تر و مقاومت فشاری بالاتری دارد. برای صنایع سنگین، انبارها، پارکینگ های با ترافیک بالا و … کفپوش /ای یورتان معمولا نرم تر و با الاستیک بالا می باشد که با قابلیت ارتجایی که دارد می تواند اثرات ضربه را جذب کند. کشش این نوع کفپوش باعث می شود که انتخاب مناسبتری برای اتاق های انجماد که در آنها درجه حرارت تا ۳۰- درجه میرسد، باشد. این کفپوش ها همچنین برای مکانهایی که در آن خاصیت خورندگی مطرح باشد به کار گرفته می شود.

کفپوش اپوکسی و کفپوش پلی اورتان رفتار متفاوتی نسبت به مواد شیمیایی از خود نشان می دهند. به عنوان مثال کفپوش پلی یورتان اولین انتخاب در صنایع غذایی است که همیشه در معرض اسیدهای لاکتیک قرار دارد. همچنین در صنایع لبنیات برای اینکه کف کارخانه در معرض اسیدهای آلی قرار دارد، کفپوش پلی یورتان بهترین انتخاب است. برعکس به عنوان مثال در صنایعی که کفپوش در برابر اسید سولفوریک  ( تولید باتری) قرار می گیرند، کفپوش اپوکسی بسیار مقاومتر است.

یک تفاوت قابل توجه دیگر این است که در کفپوش پلی یورتان اگر در حین اجرا در کف رطوبت وجود داشته باشد نتیجه فاجعه باری به دست خواهد آمد. البته رزین اپوکسی نیز به رطوبت حین اجرا حساس می باشد ولی آسیب ناشی از رطوبت محدود به تغییر رنگ می شود. بنابراین در مکان هایی که رطوبت قبل از اجرا همیشه وجود دارد، کفپوش اپوکسی بهترین انتخاب خواهد بود.

کفش پلی یورتان هنگام اجرا دارای انعطاف پذیری بالایی است و در ۳ روز آماده بهره برداری می شود ولی کفپوش اپوکسی در ۷ روز آماده بهره برداری خواهد بود. در نهایت انتخاب خود را بین این دو کفپوش، به ارزان بودن یکی نسبت به دیگری مشروط نکنید بلکه ببینید کدام یک نیاز شما را برطرف می کند.

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین