پتینه کاری چیست؟ + آموزش پتینه کاری

فهرست عناوین

پتینه کاری چیست؟ + آموزش پتینه کاری

در اصطلاح تخصصی خوردگی در فلز مس با رنگ سبز همراه است که به آن پتینه می گویند. این ماده بر روی فلز مس ایجاد شده و می‌تواند مانع از خوردگی بیشتر سطح فلز شود که به آن “لایه محافظ در برابر خوردگی” می گویند. [ویکی پدیا]

کلاس آموزش پتینه کاری

در حالت کلی و عامیانه منظور از پتینه کاری همان کهنگی و ایجاد حالت کهنگی روی سطوح می باشد. در تکنیک های این هنر، با استفاده از مواد و رنگهای خاصی، تغییراتی در شکل ظاهری اجسام بوجود می آید و نوعی حالت کهنگی پیدا می کند. بافتهای خاص روی سطح دیوار، سقف، چوب و سایر مصالح و ایجاد حالتی دلنشین و زیبا همان هنر پتینه کاری است.

پتینه کاری شغلی پر درآمد

هنر پتینه کاری امروزه طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. هنری که درآمد بالایی دارد. شغلی که گزینه اول و آخر خواهد بود. در نگاه اول شاید فراگیری این هنر امری دشوار به نظر آید ولی با مرور زمان و غرق شدن در زیباییهایش، بی شک جزو بایدهای بایدهای زندگیتان خواهد شد و دل کندن از آن کاری بس دشوار…!

فراگیری پتینه

مجموعه رادیس تبریز برای اولین بار به صورت کاملا تخصصی و با بهره گیری از اساتید به نام این حوزه اقدام به برگزاری دوره های آموزشی در استان آذربایجان شرقی نموده است. گامی دیگر در راستای ایجاد اشتغال و رفع معضلات بی کاری در سطح استان. امید است با یاری حق و همکاری یکدیگر، به این هدف والا دست یابیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دوره های آموزشی با شماره های زیر تماس بگیرید:

04133293958

04133298421

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

سئو سایت: طراحان وب تبریز