نمونه کارها

مجموعه رادیس متشکل از یک شرکت با عنوان آذین معمار رادیس (به شماره ثبت ۴۴۰۸۰) و یک موسسه آموزشی در زمینه های تخصصی معماری با عنوان موسسه رادیس (به شماره مجوز ۲۱۷۶۳) زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای، فعالیت می نماید.

هدف این مجموعه در ابتدا، آموزش نفرات و تولید نیروی کار متخصص (در موسسه رادیس) و ایجاد بستر و محیط کار و کسب درآمد (در شرکت رادیس) و در نهایت ارتقاء سطح کیفی اشتغال و کسب درآمد افراد و بهبود وضع معیشت جامعه می باشد. با این که امروزه مشکلات اقتصادی متعددی گریبانگیر جوانان و بزرگسالان جامعه است ولی ما مصمم هستیم با یاری یکدیگر و همت و تلاش مضاعف به این هدف والا دست یابیم که جامعه ای عاری از بی کاری و پر از نشاط و شادابی داشته باشیم.

نمونه کارهای اجرا شده زیورآلات (دایموندگلس)

 

نمونه کارهای اجرا شده چوب و رزین (وودگلس)

نمونه های اجرا شده توسط هنرجویان

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

سئو سایت: طراحان وب تبریز
Call Now Buttonتماس سریع کلیک کنید