سقف کشسان چیست؟

تعریف

سقف کشسان نوعی سقف کاذب است که شامل دو مولفه می باشد: نوعی پارچه و یک ریل که این پارچه را احاطه می کند. این سیستم را می توان علاوه بر سقف، به عنوان دیوارپوش، پنل های متحرک و اشکال گوناگون استفاده کرد.این نوع سقفها را نیز میتوان با استفاده از انواع نورپردازی، به عنوان پنجره های مشبک یا گوشه دار با پس زمینه های بسیار زیبا استفاده کرد.

سقف کشسان چیست

جنس

متریال پارچه ای ما از جنس pvc (حدود ۹۰ درصد) و پلاستیک استایلر (۱۰ درصد) به ضخامت ۰٫۸ تا ۱ میلیمتر است که کاملا قابل بازیافت می باشد. این متریال را می توان توسط تعداد نامحدودی رنگ بر روی انواع پارچه مات، لاکر (آینه مانند) و ترنسپرنت و با استفاده از اشکال مختلف نورپردازی کرد. همچنین بر روی این متریال می توان انواع طرحها را چاپ یا نقاشی کرد.

مزایای کلی

  • قابل شستشو
  • ضد آب
  • قابلیت جابجایی
  • ضد گرد و غبار
  • آنتی باکتریال
  • غیر قابل اشتعال

 

مزایای اجرایی

سقف کاذب کششی دارای سرعت نصب بالا و اجرای تمیز و بدون ریخت و پاش زیاد است. دارای وزن سبکی می باشد و تا ۸۰ متر مربع قابلیت پوشش یکپارچه را دارد و مشکلاتی چون رنگ آمیزی و خشک شدن را ندارد. این نوع سقف ها در برابر ضربات ناگهانی مقاومت بالایی دارند (البته در برابر اجسام نوک تیز امکان پارگی وجود دارد) و  همچنین دارای پول عمر بالایی می باشند.

مکان های قابل نصب

به دلیل خاصیت آنتی باکتریال سقف کشسان، در اماکنی چون بیمارستان ها، آزمایشگاهها، مطب ها و … می توان از این سقف کاذب استفاده کرد. به دلیل ویژگی ضد آب بودن نیز در استخرها، حمامها و سرویس های بهداشتی قابل نصب است. و به دلیل زیبایی بسیار زیاد نیز در اماکن عمومی، داخل منازل و … نیز امکان نصب این سقف کاذب وجود دارد.

آموزش اجرای سقف کاذب کشسان

برای فراگیری اجرای این نوع سقف می توانید از دوره های آموزشی مجموعه رادیس تبریز بهره مند گردید. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۴۱۳۵۵۴۱۶۶۴

۰۴۱۳۵۵۷۳۱۶۹