آموزش کفپوش اپوکسی

فهرست عناوین

کفپوش اپوکسی :
اپوکسی به حالت مایع روی سطح اعمال شده و بعد از مدتی خشک می شود و یک سطح پلیمری سخت و مقاوم را به وجود می آورد . کفپوش اپوکسی یک کفپوش جذاب و چند منظوره می باشد که کاربرد های تجاری و مسکونی بسیاری را دارا می باشد . مزایا های بسیار کفپوش اپوکسی به نسبت دیگر روش‌ های محافظت از سطح به هیچ عنوان قابل چشم‌ پوشی نبوده و حد کثیری از مردم تا هنگامی که آسیب شدیدی به کف خانه شان وارد نشده باشد ، توجهی به کیفیت کف منزل های خود نمی کنند . البته ناگفته نماند که کف یک واحد مسکونی ، قسمت بسیار مهمی از ایمنی و بهره‌ وری خانه ها را در بر می گیرد .
همینطور می‌ توان گفت ، هر زمانی بحث در مورد کف پوش اپوکسی می باشد ، ذهن اکثریت به طور ناخودآگاه به سمت کف پارکینگ یا فروشگاه‌ ها رفته و جالب است بدانید این در زمانی می باشد که به علت خاصیت دکوراتیو یا تزئینی بودن آن ، یک انتخاب شگفت ‌انگیز برای کف خانه ها ، آشپزخانه‌ ها و همچنین سرویس‌های بهداشتی به حساب می آید . همچنین تحقیقات نشان دهنده این می باشد که کفپوش های اپوکسی از مقاومت بسیار ، شکل و شمایلی تزئینی و نصب آسان و قابلیت اجرا کردن راحت دارا می باشد . به همین علت در روز های اخیر استفاده از اپوکسی به نسبت دیگر روش‌ هایی که در سطح سازی رو به بالا می باشد .
کفپوش اپوکسی پوششی اپوکسی دو جزئی می باشد که برای استفاده کردن در کف بتنی در محیط های صنعتی مداوم و به صورت متوسط طراحی و ساخته شده می باشد . این روکش مایع بدون حلال مورد بحث را به عبارتی می توان در ضخامت های بسیار و بدون هیچ نقصی و حلال مورد استفاده قرار گرفته می شود . این نوع کفپوش برای عایق حرارتی هم به کار گرفته می شود و قادر است بازتاب نور خورشید را بالا ببرد و باعث پایین امدن شار انرژی حرارتی شود ، در نهایت باعث افزایش عمر سیستم شده و همینطور سبب پایین آمدن تلفات انرژی می شود . نحوه اجرای کفپوش اپوکسی به نسبت کفپوش پلی یورتان از حساسیت پایینی دارا است .


مزیت های کفپوش اپوکسی :
توجه کردن به این مزیت ها به شما این اطمینان را می دهد که مورد استفاده قرار دادن این نوع کفپوش ها برای ابزاری که محافظت از کف ساختمان ‌ها ، امری منطقی و بسیار مهم و ضروری می باشد .
میزان چسبندگی بالا به سطح های بتنی از مزیت های بسیار مهم کفپوش های اپوکسی به شمار می رود و همچنین مقاومت شیمیایی بسیار خوب و مقاومت بالای و استفاده کردن آن بدون حلال و سازگاری آن با محیط زیست سبب داشتن دوامی بالا و ظاهری خوب و استفاده کردن آن به عنوان عایق حرارتی می باشد .

آموزش کفپوش اپوکسی

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

سرفصل آموزش کفپوش اپوکسی

اندازه گیری و محاسبه میزان مواد لازم برای پروژه

به کارگیری پروتکل های اجرا و تامین شرایط لازم جهت اجرا (کنترل دما ، رطوبت )

اجرای لایه های مختلف کفپوش (پرایمر اولیه ، آستر رویی و لایه شفاف )

اجرای کفپوش گرافیکی و فرش رزین

رنگ آمیزی استخر با رنگ اپوکسی و اجرای کفپوش استخر با کفپوش اپوکسی

اجرای کفپوش در محیط های مختلف (کارخانجات ،پارکینگ ، بیمارستان ، منازل مسکونی)

اجرای عایق رطوبتی

ثبت نام در کلاس آموزش کفپوش اپوکسی

جهت ثبت نام در کلاس آمورش کفپوش اپوکسی میتوانید با شماره تلفن های آموزشگاه رادیس تماس حاصل نمایید .

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین