آموزش تابلو دکوراتیو

فهرست عناوین

 

تابلو های دکوراتیو

قطعا تا کنون یک تابلو بوم نقاشی را از نزدیک مشاهده کرده اید و پی به آن بردید که بسیار دلنشین است . متأسفانه باید بگوییم به علت بالا بودن قیمت این تابلو ها بسیاری از افراد قدرت خرید آنها را ندارند و یا مجبور هستند ، تابلو های عکس عادی را در خانه و یا محل کار خود مورد استفاده قرار دهند . در این موقعیت ، خریداری تابلو دکوراتیو یک نوع راه حل بسیار خوب برای شما به حساب می آید . با تابلو های دکوراتیو که از جنس پارچه کنواس می باشد و از راه دستگاه های چاپ مدرن تولید می شوند ، که شما در این صورت قادر هستید ویژگی واقعی بودن و زنده بودن تابلو بوم نقاشی را تا حد بسیاری حس کنید و از در واقع ، آن تابلو را با قیمت بسیار پایین تری نسبت به تابلو های بوم نقاشی تهیه شود . از این تابلو های ذکر شده می ‌توانید جهت زیبا سازی دکوراسیون داخل خانه ، و یا حتی دکوراسیون محل کار و دیگر مکان ها مورد استفاده قرار دهید .

پارچه کنواس ؟

کنواس (canvas) به نوعی پارچه ای گفته می شود که از جنس کتان و پنبه می باشد و از بافت ریز ، نامنظم و پراکنده برخوردار است . کنواس از بسیار سال ها قبل به واسطه نقاشان با عملکردی شبیه به بوم در تابلو های بوم نقاشی ساخته و استفاده می کردند و به گفته بعضی از استاد ها و صاحب نظران ، هنرمندانی که اهل ونیز بودند که در قرن 16 از اولین کسانی بودند که این پارچه را مورد استفاده قرار می دادند ،و در نقاشی کردن با رنگ روغن رواج می دادند . البته در نظر داشته باشید که این پارچه به علت بافت ریزی که دارد ، سبب اسان تر شدن کار و داشتن دقت بسیار بالای نقاشی می شد و همینطور به علت بافت نامنظم و پراکنده ای که دارد ، قدرت ابتکار عمل در نقاشی را به صورت کامل به نقاش هدیه می دهد و سمت و سوی خاص و به غیر از هر آنچه که نقاش قصد دارد را ، به تصویر نمی بخشد . از ویژگی های جالب و مهم کنواس می توان به این اشاره کرد که هر تصویری که روی آن چاپ می شود ، شبیه به نقاشی می شود . به همین علت امروزه با توجه داشتن به پیشرفت بسیار بالای دستگاه های چاپ موجود در بازار ، چاپ روی بوم نقاشی بسیار رواج پیدا کرده و به فروش رفتن تابلو های دکوراتیو کمک شایانی کرده است . به این صورت می توان گفت افراد می توانند بدون اینکه مبلغ بسیاری را برای خرید اثر نقاشان بزرگی همانند استاد فرشچیان و تابلوهای ماندگار همچون شام آخر بدهند ، آنها را به خانه خود بتوانید بیاورید .

پارچه های کنواس دو نوع هستند

طبیعی و مصنوعی ؛ نوع طبیعی این پارچه مورد بحث ، بعد از چاپ هم قابلیت شستشو دارند و حتی کیفیتی که چاپ بر روی آن دارد تا چندین دهه قابلیت ماندگاری دارد اما نوع مصنوعی آن قابلیت شستشو نداشته و به هنگام کثیف شدن آن ها ، به وسیله دستمال خشک قابلیت تمیز شدن دارد . در جنس طبیعی این پارچه شما قادر هستید حتی سالها بعد از چاپ هم به وسیله رنگ های اکریلیک یا رنگ روغن ، دوباره روی تابلوی خود نقاشی کنید .

آموزش تابلو دکوراتیو

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

سرفصل آموزش تابلو دکوراتیو

شناخت متریال و مصالح کار

رنگ شناسی

نقاشی روی ورق طلا

تکنیک های برجسته سازی 

کار با ورق طلا و ورق نقره

ساخت اصولی ورق طلای مایع

کار با رنگ روغن 

کار با رنگ اکرلیک

کار با شابلن

کلاژ

ثبت نام در کلاس آموزش تابلو دکوراتیو

جهت ثبت نام در کلاس آموزش تابلو دکوراتیو میتوانید با شماره تلفن های آموزشگاه رادیس تماس حاصل نمایید . 

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین