آموزش ایلاستریتوردر تبریز

آموزش ایلاستریتور در موسسه اموزشی رادیس

10 جلسه -20 ساعت

هزینه دوره: 3/000/000 هزار تومان

آموزش ایلاستریتوردر تبریز

آموزش ایلاستریتور در موسسه اموزشی رادیس

10 جلسه -20 ساعت

هزینه دوره: 3/000/000 هزار تومان

آشنایی با دوره

معرفی آموزش ایلاستریتوردر تبریز

 

آموزش ایلاستریتور در تبریز یک از آموزش ها پر درآمد آموزشگاه رادیس می باشد که سالانه چندین نفر را وارد بازار کار می کند .

*در دوره آموزشی ایلاستریتور هنرجویان بعد از اتمام دوره به سازمان فنی وحرفه ای معرفی می شوند و پس از امتحان تئوری و عملی و قبولی در آزمون ها مدرک فنی و حرفه ای اخذ می کنند .

 

آموزش ایلاستریتور در تبریز 

ایلاستریتور یک نرم افزار برای طراحی ، تصویر سازی و ساختن کار های هنری با استفاده از یک کامپیوتر با سیتم عامل mac یا ویندوز می باشد .

ایلاستریتور در سال 1987 منتشر شد و در فواصل مشخص به روزرسانی شد .

ایلاستریتور به طور عمده توسط گرافیست ها ، طراحان وب ، هنرمندان بصری و تصویر سازان حرفه ای در سراسر دنیا برای خلق آثار هنری با کیفیت استفاده می شود .

ایلاستریتورشامل ابزار های پیچیده ی زیادی است که می تواند به مقدار زیادی در زمانی که برای تصویر سازی استفاده می کنید صرفه جویی کند .

ایلاستریتور برای خلق انواع گوناگونی از تصاویر چاپ شده یا دیجیتال که شامل کارتون ، جدول ، نمودار ، لوگو و تصویر سازی می شود ، استفاده می شود .

ایلاستریتور به کاربر خود امکان وارد کردن یک به نرم افزار را می دهد و از این عکس به عنوان راهنما برای رد گیری یک شکل از آن استفاده می شود .

این قابلیت می تواند برای رنگ کردن دوباره یک عکس و یا ایجاد یک حالت شبیه به طراحی در عکس استفاده شود .

ایلاستریتور همچنین به کاربران این امکان را می دهد که به طرق مختلف با نوشته ها بازی کند و به همین دلیل این نرم افزار برای ساختن کارت پستال ، پوستر و دیگر طراحی های بصری که در آن ها عکس و

نوشته در کنار هم قرار دارند ، مناسب است .

توانایی این نرم افزار در گذاشتن نوشته ها به شکل حلقوی برای هنرمندانی که طراحی لوگو انجام می دهد بسیار مفید است .

یکی از ویژگی های مهم ایلاستریتور این است که کیفیت کار تولید شده توسط این نرم افزار به رزولوشن صفحه ای که در آن نمایش داده می شود بستگی ندارد .

این به این معنی است که تصویری که در ایلاستریتور ایجاد می شود ، می توانند بدون از دست دادن کیفیت کوچک یا بزرگ شود .

 

اصطلاح انگلیسی : illustrator

جهت شرکت در دوره آموزش ایلاستریتوردر تبریز همین حالا کلیک کنید

سرفصل ها

 • پیکر بندی و کار با محیط ایلاستریتور
 • رسم اشکال ، خطوط پایه و شکل های پیچیده
 • مدیریت اشکال
 • رنگ آمیزی اشکال ترسیمی
 • نگارش متن
 • افزودن سبک و جلوه به شیء
 • رسم اشکال سه بعدی
 • کار با لایه ها و ساخت انواع ماسک
 • کار با سمبل ها و نمودار ها
 • وارد کردن تصاویر و خروجی گرفتن از پروژه
 • تولید پروژه
 • راهبری طرح کسب و کار برای کاربر گرافیک رایانه ای با ایاستریتور

بازار کار

گالری تصاویر

گفت و گو با هنرجویان

آموزشگاه رادیس

آموزشگاه رادیس با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای فعالیت خود را از سال 1394با هدف آموزش نیروی کار تخصصی و اشتغال زایی در سطح کشور فعالیت خود را در شهر تبریز آغاز نموده و با برگزاری دوره های متعدد آموزشی متفاوت در زمینه های معماری، هنرهای تزئینی ، هنرهای تجسمی ، فناوری اطلاعات ، امور مالی و یازرگانی با بهره گیری از اساتید به نام بومی و غیر بومی، توانسته علاقه مندان بسیاری را روانه بازار کار کند.

با ما در ارتباط باشید:
آدرس

تبریز، ولیعصر، خیابان تختی، فلکه ابن سینا به طرف پارک زیتون (100 متر نرسیده به پارک) 

تلفن ها

 33293958 – 33298421 – ( 041)

09353964863

امداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو در تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریز –  امداد خودرو تبریز – خودروبر تبریزامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزامداد خودرو تبریز –  طراحی سایت امداد خودروامداد خودروخودروبریدک کشکفی خودروبرتعمیر لوازم خانگی در تبریزیدک کش تبریز  – یدک کش در تبریزخودروبر تهران – خودروبر کرج –  امداد خودرو کرجیدک کش کرجخودروبرامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینامداد خودرو قزوینخودروبر قزوینخودروبر انزلیخودروبر رشتامداد خودرو قزوینخودروبر گیلانسقف کششیتابلو فرشتابلو فرش تبریزنرده پیش ساختهنرده پانلینرده پیش ساخته – جلبک اسپیرولیناتابلو فرش سردرودتابلو فرش دستباف تبریزدیپلم تبریزدیپلم در تبریزامداد باتری تبریزامداد باطری تبریزآموزش زبان ترکی تبریزآموزش زبان ترکی استانبولی در تبریزکلاس زبان ترکی تبریزامداد خودروخودروبرامداد خودرو مرندخودروبر مرندامداد خودرو هشترودطراحی سایت باربریطراحی سایت اتوبارطراحی سایت امداد خودروطراحی سایت خودروبرباربری تهراناتوبار تهرانامداد خودرو تهرانخودروبر تهرانامداد خودرو تبریزخودروبر تبریزتعمیر لوازم خانگی در تبریزخودروبر آبیکامداد خودرو آبیکامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرابادامداد خودرو هشتگردامداد خودرو نظرآبادامداد خودرو اتوبان غدیر امداد خودرو اتوبان کرج قزوینخودروبر در قزوین